Asus PL-N12 300Mbps HomePlug Wireless AV500 Kit Powerline

Asus | PL-N12 | 4712900064100
434,90 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •  

  ASUS PL-N12 Kit

   

  300 Mbps Kablosuz HomePlug® AV500 Powerline Adaptör Kiti

  • Ağ kablosuna ihtiyaç yok: sağlam ve sorunsuz ağ için elektrik hattını kullanan tak-çalıştır ağ.
  • İki sorunu aynı anda çözün: Hızlı, kararlı 500 Mbps HomePlug® AV bağlantısı ile güçlü 300 Mbps 802.11n Kablosuz erişim noktası.
  • Kolay kurulum: Tak çalıştır kurulum ile kolay Kablosuz ağ klonlama.
  • Güçlü güvenlik: Şifrelenmiş eşleştirme, izin verilmeyen cihazları engeller.
  • Esnek bağlantı seçenekleri: Elektrik hattı, iki Ethernet LAN girişi ya da Kablosuz'la birden fazla cihaz bağlayın.
  • Bekleme modu: %80 oranında güç tasarrufu için kullanılmadığı zaman otomatik olarak uyku moduna geçer.
  • Kesintisiz Kablosuz: Roaming Assist, sizi otomatik olarak en güçlü Kablosuz sinyaline bağlar.

  Herhangi bir prizden Kablosuz internet alın!

  ASUS PL-N12 Kit'i, evinizde ulaşması zor alanlara kablolu ve kablosuz ağınızı genişletir. Router ve istediğiniz prize takabileceğiniz Kablosuz erişim noktası arasındaki halihazırdaki elektrik hattıyla yüksek hızlı HomePlug® AV elektrik hattı teknolojisini kullanarak bağlantı sağlar. Bu sayede güçlü ve kararlı 300 Mbps kablosuz sinyalini herhangi bir fiziksel engel olmadan her yere ulaştırabilirsiniz.

  Kablosuz erişim noktası üzerindeki iki Ethernet LAN girişi ile PL-N12 Kit'ini masaüstü bilgisayar, oyun konsolu veya akıllı TV gibi kablolu ağ cihazlarına da bağlayabilirsiniz. PL-N12 Kit'ini kurmak oldukça kolaydır: adaptörleri takın ve birbirleri arasında güvenli bir ağ kurmak için tek bir tuşa basın.

  Kablosuz ağ kurmak tek tıkla kopyalama özelliğiyle, ağ adı veya şifre girmeye gerek kalmadan çok kolay. Akıllı gürültü filtreleme teknolojisi, performansın elektrik hattındaki kesilmelerden etkilenmesini engeller ve Roaming Assist ise siz evde dolaşırken en iyi sinyale bağlı tutar.


  300 Mbps Kablosuz ile muhteşem bağlantı seçenekleri

  Kompakt yapısına karşın PL-N12 Kit'inin ağ yetenekleri güçlüdür. Elektrik prizleriniz 300 Mbps Kablosuz noktası olurken, iki Ethernet LAN yuvası ise bilgisayarları, oyun konsollarını ve akıllı TV gibi kablolu ağ cihazlarını bağlamak için kullanılabilir.


  Anında tak ve çalıştır kurulum!

  PL-N12 Kit'ini kurmak oldukça kolaydır! Kolayca prize takın ve internet zevkini Ethernet kabloları veya Kablosuz üzerinden yaşayın.

  1. Adım: Küçük adaptörü router'ınıza bir ağ kablosu yardımıyla bağlayın ve prize takın.

  2. Adım: Daha büyük adaptörü (Kablosuz), herhangi bir prize takın ve cihazlarınızı Kablosuz veya ağ girişleri üzerinden adaptöre bağlayın ve işte bu kadar!


  Tek dokunuşla Kablosuz kurulumu

  PL-N12 Kit ile karmaşık kablosuz ağ isimleri ya da şifreleri girmenize gerek yok! Sadece Kablosuz adaptörün üzerindeki Clone tuşuna basın ve router'ınızdaki WPS tuşuna tıklayın, biraz bekleyin ve bu kadar! İşini bitirdiğinde Kablosuz adaptörünü istediğiniz yere takarak, evinizde veya ofisinizde adaptörü tekrar ayarlamadan kolayca kullanabilirsiniz.
   

  Tek dokunuşla güvenlik

  Gerçekten güvenli bir elektrik hattı bağlantısı kurmak için, sadece her iki adaptördeki Pair (Eşleştir) tuşuna basmanız yeterli. Bu sayede adaptörler arasında şifrelenmiş bir bağlantı kurulur ve herhangi birinin, elektrik hattı ağınıza izinsiz giriş yapmasını engellemiş olursunuz (tabi ki kendi adaptörlerinizi ekleyebilirsiniz!) Eğer paylaşılan bir elektrik hattına sahipseniz, örneğin bir apartman gibi, komşularınız yanlışlıkla sizin ağınıza bağlanmayacak ve verileriniz güvende olacak.
   

  Güç tasarruflu bekleme

  Her zaman çalışan geleneksel adaptörlerin aksine PL-N12 Kit'inin akıllı bekleme modu, bağlı cihazlar kapandığında ya da aktif değilken PL-N12'yi düşük güç moduna alır ve güç tasarrufunu %80'e çıkarır1 . Bu sayede elektrik faturanızdan tasarruf eder, çevreyi korumuş olursunuz.
   

  Gürültü Filtresi

  Bazı güç adaptörleri ev eşyalarının yaratabileceği küçük elektrik kesintilerinden etkilenebilir. PL-N12 Kit'i, akıllı gürültü filtreleme teknolojisiyle bu kesintileri engeller, akıcı ve kararlı bir performans sağlar.
   

  Kararlı bağlantılar için Roaming Assist

  Roaming Assist, PL-N12 Kit'inde ve ASUS router'larda kullanılan bir teknolojidir. Siz evde dolaşırken, en iyi kablosuz sinyaline bağlı tutar ve böylece en iyi sinyale el ile bağlanmanıza gerek kalmaz.2
   

  Not:

  1. Gerçek veri, ağ durumu ve çevresel faktörlere göre değişiklik gösterebilir.
  2. Roaming Assist fonksyionunun etkinliği, çevresel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Bu ASUS'a özgü işlev, sadece ASUS router'larla çalışır.


  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Port Özellikleri2 x 10/100 Ethernet Port(s)
  Bağlantı2 x RJ45
  Boyutlar(E x B x Y) 98 x 54 x 40 ~ mm
  ŞifrelemePowerline Güvenliği:
  128-bit AES

  Kablosuz Güvenliği:
  WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme
  Powerline Hızı500Mbps'a Kadar
  NotWi-Fi data rate
  802.11n: Up to 300Mbps(dynamic)
  802.11g: Up to 54Mbps(dynamic)
  802.11b: Up to 11Mbps(dynamic)
   
  Asus garanti 
  Garanti Bilgisi
  :
  Asus Resmi Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  En Geç 2 İş Günü içerisinde Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.