Kingston HyperX Cloud Revolver S Oyuncu (Gaming) Headset

Kingston | HX-HSCRS-GM/NA | 740617251388
862,92 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •  

  Cloud

  Revolver™

  Muazzam ses sınıfına sahip birinci sınıf kulaklıklar.

   

  HyperX Cloud Revolver S

   

   

  Oyunu ciddiye alıyorsanız, size maksimum rekabet avantajı sunacak bir kulaklığa ihtiyacınız var. HyperX Cloud Revolver™ ürün yelpazesi birinci sınıf bir donanım olup, seçkin PC veya konsol oyuncusunun ihtiyaçlarını karşılamak için tasalanmıştır. Yeni nesil sürücüler hassas bir şekilde konumlandırılan yüksek kaliteli ses için düşük, orta ve yüksek sesleri ayırır. Revolver ailesinde, her ikisi de stüdyo kalitesinde ses sınıfına ve FPS ve açık alan ayarlarında çalışan yeni nesil sürücülere sahip stereo ve Tak-Çalıştır tip Dolby® 7.1 Surround modelleri bulunur. Her iki kulaklık da ödüllü konfor için HyperX imzalı hafızalı köpük ve sağlam som çelik kasaya sahiptir. Üst düzey konfor, ses kalitesi ve net bir iletişim arıyorsanız, tercih edeceğiniz kulaklık Cloud Revolver olmalıdır.

   

   

  Özellikler

   

  Stüdyo sınıfı ses kalitesi, düşmanlarınız sizi fark etmeden sizin onları duymanıza olanak sağlar

   

  HyperX imzalı hafızalı köpük ödüllü konfor sunar

  Sağlamlık ve güvenilirlik için som çelik kasa

   

  Net bir iletişim için TeamSpeak™ ve Discord onaylı gürültü önleyici mikrofon

   

  Yeni nesil 50 mm yönlendirmeli sürücüler hassas, canlı ses sunar

   

  Çoklu platformlarla uyumlu – oyun ihtiyaçlarınız için tek bir yüksek kaliteli kulaklık

  Tak-Çalıştır Tip Dolby® Surround 7.1

   

  Simüle yedi konumsal hoparlörün, yazılım veya kurulum gerekmeksizin sunduğu mesafe ve derinliğe sahip hassas ses sayesinde, ses eğlencenizi sinematik bir deneyime dönüştürün.
  Cloud Revolver S modelinde mevcuttur.

   

   

   

   

  DSP Ses Kartı ile Gelişmiş USB Ses Kontrol Kutusu

   

  USB dijital ses işleme özelliğine sahip ses kartı her türlü makinede birinci sınıf, kararlı ses kalitesi sunar. Klipsli ses kontrol kutusunda arka aydınlatmalı düğmeler bulunur. Bu sayede anında sessize alabilir, Dolby sesi devreye sokabilir, üç ekolayzır ön ayarı arasında geçiş yapabilir ve mikrofon ve çıkış seviyelerini düzenleyebilirsiniz.
  Cloud Revolver S modelinde mevcuttur.

  DSP Ses Kartı ile Gelişmiş USB Ses Kontrol Kutusu

   

   

  3,5 mm Fişler ile Ses Kontrol Kutusu

   

   

   

  Yeni Nesil 50 mm Sürücüler

   

  Kulaklara paralel konumda olan 50 mm yönlendirmeli sürücüler, gelişmiş bas özellikleriyle canlı ve temiz bir ses kalitesi sunar.
  Cloud Revolver ve Cloud Revolver S modelinde bulunur.

   

   

   

  HyperX İmzalı Hafızalı Köpük

   

  Ödüllü HyperX hafızalı köpük benzersiz bir konfor seviyesi sunarak, daha uzun süre ve daha konforlu oyun oynamanıza olanak sağlar.
  Cloud Revolver ve Cloud Revolver S modelinde mevcuttur.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Push-to-Dolby uyumlu Sanal Dolby Surround 7.1 ses özelliğine sahip birinci sınıf kulaklık.

   

  > Tak-Çalıştır Dolby® Surround 7.1 ses teknolojisi
  > DSP ses kartı ile gelişmiş USB ses kontrol kutusu
  > Stüdyo sınıfı ses kalitesi çok daha uzakları duymanıza olanak sağlar
  > Daha yüksek kaliteli HyperX imzalı hafızalı köpük ödüllü konfor sunar
  > Daha geniş yeni kafa bandı basıncı çok daha eşit şekilde dağıtır
  > Çelik kasa sağlamlık ve güvenilirlik sunar
  > Yeni nesil 50 mm yönlendirmeli sürücüler hassas, canlı ses sunar
  > Dijital olarak geliştirilmiş gürültü önleme özelliğine sahip mikrofon TeamSpeak ve Discord onaylıdır
  > USB Tak-Çalıştır Dolby® Surround 7.1 PC, PS4™, PS4 Pro ve USB ses desteğine sahip cihazlarla uyumlu, 3,5 mm’lik (4 kutuplu) fiş aracılığıyla Xbox One1, Xbox One S1, Mac, PC, PS4, PS4 Pro, mobil cihazlar2 ve VR3 ile stereo uyumludur

   

  HyperX Cloud Revolver™ S, yazılım gerekmeksizin Tak-Çalıştır sanal Dolby® Surround 7.1 ses ile harekete geçmeye hazır. Yedi simüle konumsal hoparlörün sunduğu mesafe ve derinlik özelliğine sahip hassas ses sayesinde tüm ayak seslerini, patlama ve silah seslerini sinema berraklığında duyun. Gelişmiş USB dijital sinyal işlemeli ses kartı her türlü ses sinyalini işleyerek, hangi sistemde oyun oynarsanız oynayın birinci sınıf, kararlı ses kalitesi sunar. Klipsli ses kontrol kutusundaki arka aydınlatmalı düğmeler hızlı bir şekilde Dolby sesi etkinleştirmenize, mikrofon ve çıkış seviyelerini kontrol etmenize ve sessize almanıza olanak sağlar. Yeni bas artırma, düz ve vokal ekolayzır modları oyun, ses video akışı, müzik veya filmler için yapılan ayarlamalar arasında geçiş yapmanızı sağlar.
   

  Revolver S, FPS ve açık alan ayarları ile zirveye tırmanan stüdyo sınıfı ses kalitesine sahip olup, sesleri çok daha doğru bir şekilde duymanıza olanak sağlar. Benzersiz Revolver S sürücü tasarımı düşük, orta ve yüksek sesleri ayırır ve yeniden tasarlanan profiller ses cihazı meraklılarının hayran kalacağı sesler üretir. Daha yüksek kaliteli HyperX imzalı hafızalı köpük ve kafadaki basıncı azaltan ve ağırlığı çok daha eşit şekilde dağıtan daha geniş yeni kafa bandı gerçek oyuncuların ve ses-video tutkunlarının çok hoşuna gidecek. Alman tasarımına sahip Cloud Revolver S, deforme olmadan uzun süre dayanıklılık sunmak üzere sağlam bir çelik kasaya sahip olup, uzun yıllar mükemmel ses kalitesi sunmak üzere tasarlanmıştır. HyperX Cloud Revolver S modelinde, hassas ses çıkışı için kulaklara paralel olacak şekilde konumlandırılmış yeni nesil 50 mm yönlendirmeli sürücüler bulunur. Kapalı kulak kapakları sizi Cloud imzalı canlı, berrak ses kalitesiyle ve gelişmiş bas ile tamamen sarmak için dış ortam gürültüsünü bloke eder. Cloud Revolver S modelinin TeamSpeak ve Discord onaylı mikrofonu USB ses kartı aracılığıyla ses kalitesini ve arka plan gürültü azaltma özelliğini bir adım öteye taşır.
   

  Esnek mikrofonu ayarlamak son derece kolaydır, ayrıca bu mikrofon Skype™, Ventrilo, Mumble ve RaidCall onaylı olup, müzik dinleyerek rahatlarken kolayca çıkarılabilir. Çok yönlü Tak-Çalıştır USB ses kartı PC, PS4™, PS4 Pro ve USB ses destekli cihazlarda Dolby® Surround 7.1 ses sunar ve 3,5 mm’lik (4 kutuplu) fiş Xbox One1, Xbox One S1, Mac, PC, PS4, PS4 Pro, mobil cihazlar2 ve VR3 ile stereo uyumludur.

   

  Tak-Çalıştır Dolby® Surround 7.1 ses teknolojisi

  HyperX Cloud Revolver S, yazılım gerekmeksizin Tak-Çalıştır sanal Dolby® Surround 7.1 ses ile savaşa hazır. Ses deneyiminizin her anının sinema berraklığıyla parlamasına izin verin.

   

  DSP ses kartı ile gelişmiş USB ses kontrol kutusu

  Dijital Sinyal İşlemeli ses kartı, optimize oyun deneyimi için sesi artırır ve gürültü önleme özelliğini geliştirir. Klipsli ses kontrol kutusu ile, arka aydınlatmalı düğmeler hızlı bir şekilde Push-to-Dolby özelliğini etkinleştirmenize, mikrofon ve çıkış seviyelerini ayarlamanıza ve sessize almanıza olanak sağlar.

   

  Stüdyo sınıfı ses kalitesi, düşmanlarınız sizi fark etmeden sizin onları duymanıza olanak sağlar

  Revolver S, FPS ve açık alan ayarları ile zirveye tırmanan stüdyo sınıfı ses kalitesine sahip olup, çok daha uzaktaki sesleri çok daha doğru bir şekilde duymanıza ve düşmanlarınıza karşı avantajlı duruma geçmenize olanak sağlar.
  Yeni nesil 50 mm yönlendirmeli sürücüler canlı, hassas ses sunar — 50 mm yönlendirmeli sürücüler gelişmiş bas özelliği ile canlı ve hassas bir ses için kulaklara paralel olacak şekilde konumlandırılmıştır.

   

  Ödüllü konfor için yoğun, daha yüksek kaliteli HyperX imzalı hafızalı köpük

  Kırmızı HyperX imzalı hafızalı köpük uzun oyun oturumlarında uzun süreli konfor sunar.

   

  Yeni, daha geniş sağlam çelik kasa sağlamlık ve güvenilirlik sunar

  Alman tasarımına sahip Cloud Revolver S, basıncı çok daha eşit şekilde dağıtan ve zaman testlerine dayanabilen, dayanıklı, sağlam bir çelik kasa ile donatılmıştır.

   

  Dijital olarak geliştirilmiş, çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofon

  HyperX Cloud Revolver S, TeamSpeak ve Discord onaylıdır ve Skype™, Ventrilo, Mumble, RaidCall ve diğer VOIP programları ile uyumludur.

   

  Neredeyse tüm platformlar için tek bir kulaklık — USB Tak-Çalıştır Dolby® Surround 7.1 PC, PS4™, PS4 Pro ve USB ses desteğine sahip cihazlarla uyumlu, 3,5 mm’lik (4 kutuplu) fiş aracılığıyla Xbox One1, Xbox One S1, Mac, PC, PS4™, PS4 Pro, mobil cihazlar2 ve VR3 ile stereo uyumludur.

   

  Kaynak: http://www.hyperxgaming.com/us/headsets/revolver/hx-hscrs-gm

   

   

  Teknik Özellikler

  Kulaklık
  Sürücü dinamik, neodim mıknatıslarla birlikte 50 mm
  Tip çevresel, geri dönüş kapalı
  Frekans yanıtı 12 Hz–28.000 Hz
  Empedans 30 Ω
  Ses basınç seviyesi 100,5 dBS PL/mW, 1 kHz frekansta
  T.H.D. < 2%
  Giriş gücü nominal 30 mW, maksimum 500 mW
  Ağırlık 360 g
  Mikrofon ile birlikte ağırlık 376 g

   

  Kablo Uzunluğu
  Kulaklık: 1 m
  Ses kontrol kutusu: 2,2 m
  PC uzatma kablosu: 2 m

   

  Bağlantı Tipi
  Kulaklık: 3,5 mm’lik fiş (4 kutuplu) ses kontrol kutusu: USB
  PC uzatma kablosu: 3,5 mm’lik stereo ve mikrofon fişleri

   

  Mikrofon
  Eleman elektret kondansatör tipi mikrofon
  Kutup düzeni tek yönlü, gürültü önleme
  Frekans yanıtı 50 Hz–18.000 Hz
  Hassasiyet -40 dBV (0 dB=1 V/Pa, 1 kHz)

   

  Garanti Süresi : 24 Ay

  1 Dolby® Surround 7.1 ve USB Ses Kartı Xbox One ve Xbox One S’de desteklenmez. 3,5 mm port bulunmayan Xbox One kontrol cihazları için adaptör gereklidir. (Adaptör ayrı satılır.)
  2 CTIA standart konektörlü cihazlar ile uyumludur.
  3 3,5 mm port bulunan Sanal Gerçeklik sistemleri ile uyumludur.

  Garanti Bilgisi
  :
  Kingston Resmi Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  En Geç 2 İş Günü içerisinde Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.