Russell Hobbs 23380-56 ELEGANCE Uzun Ekmek Kızartma Makinesi

Russell Hobbs | 23380-56 | 4008496881338
364,90 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •  

   

  ELEGANCE 


   

   

  Biliyoruz ki hayat bazen yoğun olabiliyor bu yüzden geliştirdiğimiz ekmek kızartma makinesi size sadece lezzetli kızarmış ekmek hazırlamakla kalmaz aynı zamanda zamandan kazanmanızı sağlar. İster okula gitmeden önce küçük kahvaltılar yapıyor olun isterseniz de işe giderken yolda hızlı atıştırmalıkları tercih ediyor olun, biz kahvaltı için harcadığınız zamanı en aza indirmek istiyoruz. 

  İster fazla kızarmış isterseniz de kalın ya da ince çıtır dilimli ekmekleri seviyor olun ekmek kızartma makinesinin uzun bölmeleri ve ekmek ortalama özelliği ekmek dilimleriniz eşit kızarmasını sağlayacak. Eğer ekmeklerinizin kızarmasını sonuna kadar bekleyemeyenlerdenseniz kaldır ve bak özelliğini kullanarak ekmekleriniz ne kadar kızardığına bakailirsiniz.

   

  *Russell Hobbs 20370-56 Ekmek Kızartma Makinesine kıyasla

  Red Dot 2018 Ürün Tasarım Ödülü

   

  Avrupa'nın önde gelen küçük elektrikli cihaz markalarından biri olduğumuz için Elegance Kahvaltı Koleksiyonumuz için prestijli bir Red Dot 2018 Ürün Tasarım Ödülü aldığımızı bildirmekten gurur duyuyoruz. Red Dot Award, 1955'ten bu yana Almanya'nın Essen kentinde dünyaca ünlü Design Zentrum Nordrhein Westfalen tarafından, 1955'ten beri endüstriyel tasarım “Oscar” olarak bilinen, ödüllü bir ödüldür.

  % 50'ye kadar daha hızlı

   

  Çıkmadan önce bir şeyler atıştırmak için çaresiz misiniz? O zaman Elegance Tost Makinesi sadece sizin için tasarlandı. Özel olarak geliştirilen hızlı kızartma teknolojimiz, normal kızartma sürelerinizden% 50'ye varan oranda tasarruf sağlar * - bu yüzden acele ediyorsanız endişelenmeyin.

   

   

   

   

   

   

   

  Ürün Özellikleri

   Şık cam tasarımlı 2 dilim kapasiteli ekmek kızartma makinesi
   Hızlı kızartma teknolojisi ile daha hızlı kızartma*
   Çıkar ve bak özelliği ile çalışmayı durdurmadan kızarmış ekmeğinizi kontrol edin
   Ayarlanabilir kızartma kontrolü
   Isıtma rafı

   


   

   

   

   

   

   

  Garanti Bilgisi
  :
  Russell Hobbs Resmi Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo (16:00a kadar)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.