Arzum OK0012-K OKKA Rich Spin M Sütlü Türk Kahve Makinesi - Krom

Arzum | OK0012-K.SİYAH KROM* | 8693184914298
1.999,90 TL
YeniseYYeniseY Mağaza Linklerimiz
YeniseY N11YeniseY HepsiburadaYeniseY TrendyolYeniseY AmazonYeniseY PTTAvm
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •  

   

  OKKA Rich Spin M

  OK0012-K

   

   

   

   

  TÜRKİYE'DE İLK KARIŞTIRICILI CEZVELİ SÜTLÜ TÜRK KAHVE MAKİNESİ!

   

  Okka Rich Spın M karıştırıcılı cezvesiyle sade veya sütlü türk kahvenizi sizin yerinize karıştırarak pişirir tam kıvamına ve lezzetine ulaştırır.

  4 FARKLI MODUYLA TÜRK KAHVESİ KEYFİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

   

  Okka Rich Spin M, klasik, sert, közde ve sütlü türk kahvesi modlarıyla dilediğiniz kahveyi tam da istediğiniz gibi hazırlar.

  MUTFAĞINIZIN BARİSTASI OLUN

   

  Okka Rich Spin M, sütlü içecek hazırlamanın getirdiği avantajlarla türk kahvesinin yanı sıra salep, sıcak çikolata gibi içecekler hazırlayabilir. Dilediğiniz malzemelerle ve kokteyl şurupları kullanarak mutfağınızda çok farklı içecekler hazırlayabilirsiniz.

  ÖZEL CEZVE YAPISI İLE KOLAY TEMİZLEME

   

  Derin çekme tek parça yapışmaz PTFE kaplamalı ve karıştırıcılı paslanmaz çelik özel cezvesiyle hijyenik ve kolay temizlenebilir.

  DEMLENME NOKTASI AYARI İLE HER YERDE AYNI LEZZETTE TÜRK KAHVESİ KEYFİ

   

  Arzum OKKA Rich Spin M, bulunduğu noktadaki ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmeyi sağlayan akıllı auto brewing altitude detection sistemine sahiptir. Suyun kaynama noktası, deniz seviyesine göre yükseklik farkına bağlıdır. Bu nedenle, cihazınızın kullanıldığı rakım değiştiğinde cihazınızın demlenme noktasını manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

  SESLİ VE IŞIKLI UYARI SİSTEMİ

   

  Pişirme süreçlerini bildiren sesli ve ışıklı uyarı sistemi.

  DAMAK ZEVKİNİZE GÖRE SICAKLIĞI AYARLAYABİLME İMKANI

   

  Kahve pişirme sıcaklığını istediğiniz şekilde artırıp azaltarak, arzu ettiğiniz sıcaklığa getirebilirsiniz.İzin verilen sıcaklık artışı maksimum 1°C , sıcaklık azalışı maksimum 3°C 'dir.

  TEK SEFERDE 5 FİNCAN KAHVE

   

  Arzum OKKA Rich Spin M, Türk kahvesini tadını çıkara çıkara, bol köpüğüyle tam kıvamında pişirir. Üstelik tek seferde 5 fincan kahve servis edebilir. Sütlü Türk kahvesi veya içecek hazırlamak istediğinizde de 4 fincan kahve servis edebilir.

  KOLAY ve PRATİK TEMİZLEME ÖNERİLERİ

   

  Ürününüzde sütlü kahve, sıcak çikolata ve sahlep gibi sütlü içecekler de pişirebilirsiniz. Bu gibi içeceklerin pişirilmesi sonrasında, pişirme haznesini su ile çalkalayınız. Su ile çalkalanan pişirme haznesi bir miktar soğuyacaktır. Akabinde içerisinde bulunan karıştırma aparatını çıkarınız ve cezvenizin içerisini bulaşık süngeri gibi, yumuşak bir bez ile silerek, oluşan tortuyu deterjan gibi kimyasallar kullanmadan kolayca temizleyiniz. Çıkarılan karıştırma aparatını musluk altında yıkayabilirsiniz. Temizlenen aparatı tekrar yerine takarak ürünü kullanıma hazır hale getiriniz.

  KARIŞTIRMA APARATININ TEMİZLİĞİ

   

  Pişirme Haznesinin içerisinde bulunan karıştırma aparatını, temizlik esnasında çıkarıp musluk altında yıkayabilirsiniz. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra tam olarak yerine takıldığından emin olunuz. Tam olarak yerine oturmadığı durumlarda sıçratmaya sebep olabilmektedir.

    
  Ürün Özellikleri
  Güç700 W
  Karıştırıcılı Paslanmaz Çelik CezveVar
  Sütlü Türk Kahvesi Yapma ÖzelliğiVar
  Közde Kahve ÖzelliğiVar
  Klasik veya Sert Türk Kahvesi Yapma SeçeneğiVar
  Emniyet SistemiVar
  Fincan Kapasitesi5 ( Sütlü Modda 4)
  Taşma Önleyici SensörVar
  Sesli Uyarı SistemiVar
  Işıklı Uyarı SistemiVar
  Kaynama Noktası Ayarlama TeknolojisiVar

   

  YeniseY

   

   

    
  Garanti Bilgisi
  :
  Arzum Resmi Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo (15:00a kadar)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.