Bosch ALB 36 LI Baretool (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değildir) Yaprak Üfleyici

Bosch | 06008A0401 | 3165140721752
1.158,31 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Akülü yaprak üfleyici (akü ve şarj cihazı hariç)

  ALB 36 LI
  (Pil ve şarj cihazı olmadan)

  Bahçe atıklarını kaldırmanın veya toplamanın en kolay ve en kolay yolu.


   

   

  Anahtar ürün özellikleri

  • Kolay kullanım için ergonomik tasarım ve dengeli ağırlık dağılımı.

  • Değişken fan hızı: zaman tasarrufu sağlayan bahçe için farklı tipte atıkların üflenmesi.

  • Kolay değiştirilebilir 36 volt batarya, Bosch'un 36 volt bahçe aletiyle uyumludur.

  • Syneon Chip - Her proje için akıllı kontrollü enerji

   

   

   

  Stresiz Bahçe Temizliği

  Stressiz Bahçe Temizliği

   

  Bosch ALB 36 LI yaprak üfleyici, bahçe temizleme işi için ideal bir adaydır. Ergonomik tasarımı ve dengeli ağırlık dağılımı sayesinde kullanımı kolaydır. Bu yaprak üfleyici kablosuzdur ve bahçenizde rahatlıkla taşınır. Maksimum 250 km / saat hıza ulaşabilen güçlü hava gücüne ve değişken bir hız kontrolüne sahip olmak, farklı türdeki döküntüleri zahmetsizce uzaklaştırır. Ayrıca 36 V Bosch bahçe aletleri ile uyumlu ve kolay şarj edilebilir 36 V / 2.6 Ah yüksek güçlü lityum iyon pil ile birlikte geliyor. Akıllı Bosch Syneon Çipi sayesinde batarya, daha karmaşık çalışmaların bile kolayca yönetilebilmesi için daha fazla çalışma zamanı sunar.

  Anında Temizleyen Güçlü Üfleme Gücü

  Anında Temizleyen Güçlü Üfleme Gücü

   

  Sadece 2,8 kg ağırlığındaki akülü Bosch ALB 36 Li yaprak üfleyici, dengeli ağırlık dağılımı sayesinde kolay taşınır ve bahçenizdeki herhangi bir yerdeki yaprakların veya atıkların temizlenmesini sağlar. Değişken hız kontrolü ile 170 km / s'den 250 km / s'ye kadar üfleyerek, sadece yaprakları değil, bahçenizde bulunan birçok farklı döküntüyü de temizleyebilirsiniz. Kolayca şarj edilebilen 36 V / 2.6 Ah yüksek güçlü lityum iyon pil, 35 dakikaya kadar çalışma süresi sunar, hafıza etkisi ve neredeyse hiç deşarj olmaz. Ek olarak, cihaz, lityum iyon batarya, güçlü motor ve güçlü şanzıman arasındaki mükemmel etkileşimi kontrol eden akıllı Syneon Chip ile birlikte gelir.

  Işık ve Mobil

  Işık ve Mobil

   

  Akülü Bosch ALB 36 LI yaprak üfleyici, kullanımı kolay ve hafiftir, sadece 2,8 kg ağırlığındadır. Maksimum 35 dakikalık çalışma süresiyle 36 V / 2.6 Ah yüksek güçlü lityum iyon pil ile birlikte gelir. Pil ayrıca tüm diğer Bosch 36 Volt bahçe aletleriyle de uyumludur. Uzun süre şarj etmek, sadece 95 dakikada batarya% 100'e kadar şarj edildiğinden geçmişe dönüştü. Üfleme hızı, atık türüne bağlı olarak 170 km / s'den 250 km / saat'e ayarlanabilir. Bosch ALB 36 LI yaprak üfleyici ayrıca batarya için bir AL 3620 (1.5 h) şarj cihazıyla birlikte gelir.

   

   

  Bahçe Temizliği Basitleştirildi

   

  Bosch ALB 36 Li yaprak üfleyicinin ergonomik tasarımı, hoş olmayan benzin kokuları, gürültülü sesler ve sert renkler gibi benzinli yakıt körükleri tarafından getirilen rahatsızlıklardan kaçınmaksızın, çiçek tarlaları etrafındaki yaprak ve döküntü gibi çeşitli bahçe çöplerini rahatça temizlemek için ihtiyacınız olan hareketliliği sağlar. titreşim. Bu ürün, sıkıcı bahçe temizliği yapmak için zevkli, rahat ve stressiz bir deneyim sunmak için Bosch mühendisliğinin en iyisini sunar.

   

   

  Bahçe Çöktür hızla temizler

   

  Bosch ALB 36 LI yaprak üfleyicinin kullanımı kolay ve kullanımı kolaydır, böylece tüm bahçe temizliğiniz kaybolur. Ergonomik kablosuz tasarımı ve dengeli ağırlık dağılımı, bahçenizin herhangi bir bölümünü kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Tüm Bosch 36 V bahçe aletleriyle uyumlu 36 V / 2.6 Ah yüksek güçlü lityum iyon pil, 35 dakikaya kadar çalışma süresine sahiptir ve bahçenizdeki yaprak ve döküntüleri temizlemenizi sağlar. Üfleme gücü ayarlanabilir, 170 km / s güçle 250 km / s hıza ulaşabilir, bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde süpürür.

   

   

  Özellikler

  Pil TürüLityum iyon
  Batarya voltajı36 V
  Hava akımı hızı170 - 250 km / s
  Pil şarj süresi1,5 saat
  Pil çalışma zamanı35 dakikaya kadar
  Ağırlık1,9 kg

  Gürültü / titreşim bilgisi

  Ölçülen değerler EN 60335 Toplam titreşim değerlerine

  (üç yönden vektör toplamı) göre belirlenir.

  Titreşim emisyon değeri ah2,9 m / s²
  Belirsizlik K1,5 m / s²

  Elektrikli el aletinin A-dereceli gürültü seviyesi

  tipik olarak aşağıdaki gibidir: Ses basıncı

  seviyesi 78 dB (A); Ses gücü seviyesi

  90 dB (A). Belirsizlik K = 1 dB.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Garanti Bilgisi
  :
  Bosch Resmi Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  En Geç 2 İş Günü içerisinde Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.