Russell Hobbs 21701-56 Retro Kahve Makinesi - 10 Fincan - Siyah

Russell Hobbs | 21701-56 | 4008496892600
2.840,00 TL
YeniseYYeniseY Mağaza Linklerimiz
YeniseY N11YeniseY HepsiburadaYeniseY TrendyolYeniseY AmazonYeniseY PTTAvm
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •  

   

  RETRO CLASSIC SIYAH 


   

   

  Etkileyici Russell Hobbs Retro Classic Siyah Kahve Makinesi, kahve uzmanları için değişilmez bir mutfak aletidir. Retro tarzı, kahve yapma tecrübenizi ve sonunda elde edeceğiniz tadı bir sonraki seviyeye taşıyan özelliklere sahiptir.

  Bu muhteşem kahve makinesi gelişmiş Duş Başlığı teknolojisi ile, demleme sürecinde daha iyi kahve çekimi ve daha yüksek kalitede kahve tadı elde edersiniz.* Püskürtme teknolojisi, bütün kahvenin filtreye aktarılmasını sağlayarak, her bir kahve taneciğinin çekilmesine yardımcı olarak israfı azaltır. Çünkü daha fazla kahve çekildiğinde, taze filtrelenmiş kahvenin tat kalitesi artar. Yoğun veya hafif bir aromadan hangisini arzularsanız arzulayın, bu gelişmiş makine ile kahvelerinizi tam istediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz.

  Sıcak tutma özelliği sayesinde, ikinci veya üçüncü fincanınızda da ilkindeki sıcaklığa ulaşabilirsiniz. Ürün, ölçümlemelerde size yardımcı olmak adına bir fincan kahve hazırlamak için tasarlanmış ölçeği ile gelir. Bu ölçek sayesinde kaç fincan kahve hazırlamak istiyorsanız, sadece o kadar kahve kullanırsınız.

  Retro Kahve Makinesi, demleme süreci ve sıcak tutma sürecini gösteren kahve göstergesinide içinde barındırır. Bu parça güzel gözüken bir tasarım özelliği olmanın yanı sıra; demleme sürecini kontrol altında tutmanızı ve 'sıcak tutma' özelliğinin ne kadar süre aktif olduğunu görmenizi sağlar. Durdur & Doldur özelliği ile ise demleme sürecini geçici olarak durdurarak, ilk fincanınızı doldururken kahvenizin geri kalanının demlenmeye devam etmesini sağlayabilirsiniz.

   

  *Russell Hobbs Coffee Maker, No 21790-56'a göre

   

  Ürün Bilgisi

   Retro bitirişe sahip paslanmaz çelik kahve makinesi
   Demleme ve sıcak tutma sürelerini gösteren kahve ölçeği
   Gelişmiş püskürtme teknolojisi
   Gelişmiş kahve çekme özelliği*
   1.25L cam sürahi
   10 büyük kupa kapasitesi
   Tam bir kupalık kahve kepçesi
   Yıkanabilir filtre tutacağı
   Durdur ve Dök özelliği
   Su seviyesi göstergesi

   

   

   

   

   

   

  Garanti Bilgisi
  :
  Russell Hobbs Resmi Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo (15:00a kadar)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.